Prasa

Czym jest forad.pl

Od 10 stycznia 2007 ruszyło branżowe narzędzie internetowe forad.pl, które adresowane jest do firm z szeroko pojętej branży reklamowej. Celem foradu jest tworzenie przejrzystego i rzetelnego rynku usług z uwzględnieniem wszystkich podmiotów tworzących rynek usług reklamowych: dostawców, producentów, importerów, agencje, dystrybutorów i pośredników reklamy.

Jak korzystać z forad.pl

Branżowy portal jest niezwykle prosty w obsłudze. Wystarczy wpisać do wyszukiwarki produkt, usługę lub numer katalogowy zarejestrowanej w foradzie.pl firmy, a system w ciągu kilku sekund wygeneruje informację o oferowanych produktach. Oferty zostają umieszczone według aktualizacji produktu. Wynik wyszukiwania można segregować według ceny, dostępnej ilości towaru, terminu dostawy oraz miejsc. Określając wszystkie parametry, można skorzystać także z wyszukiwarki szczegółowej. Również kontakt z osobą wystawiającą produkt jest ułatwiony, ponieważ po zalogowaniu użytkownik może wysyłać pytanie do dostawców zaznaczając dane na zdjęciu lub zbiorowo do całej listy wyświetlonych produktów zaznaczając opcje „ wszystkie”.

Cele forad.pl

Do końca 2007 roku dzięki zaproponowanym rozwiązaniom liczymy na pozyskanie przez serwis ponad 5 000 produktów dla branży reklamowej.