Oferta handlowa wyszukiwarki reklamowej forAD.pl

O FORAD

forAD.pl jest internetową wyszukiwarką promowaną wśród ponad 17 000 firm z szeroko pojętej branży reklamowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Każdy z zarejestrowanych użytkowników może odnaleźć potencjalnych kontrahentów, a następnie wybrać grupę najbardziej interesujących firm i zadać za pośrednictwem e-maila pytanie ofertowe dotyczące wybranego produktu do wszystkich wybranych podmiotów. Tym samym forAD.pl skraca czas potrzebny na wyszukiwanie potencjalnych kontrahentów oraz na zadawanie indywidualnych pytań.

jaki zasięg ma forAD.pl?

Co miesiąc wyszukiwarka odnotowuje kilka tysięcy unikalnych odwiedzin spośród zweryfikowanych użytkowników z branży reklamowej. Każdego miesiąca dołącza do nas również kilkadziesiąt nowych firm działających w Europie Środkowo-Wschodniej. Dbamy o to, aby nasz portal funkcjonował dynamicznie i cały czas poszerzał swą aktywność. Obecnie forAD.pl prowadzi aktywną kampanię marketingową (reklama w pismach branżowych, obecność na targach reklamowych, telemarketing, współpraca bannerowa) mającą na celu pozyskiwanie nowych i utrzymywanie aktualnych użytkowników.

ile kosztuje korzystanie z serwisu forAD.pl?

Oferta płatna jest skierowana do dostawców produktów oraz usług reklamowych w zakresie B2B dla firm branży reklamowej na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Firmy te za pośrednictwem portalu forAD.pl mają więc unikalną możliwość na zaprezentowanie swej dedykowanej branży reklamowej oferty. Istnieje możliwość dodania nieograniczonej liczby produktów i usług reklamowych.

Roczny koszt wykupienia konta płatnego to:
- 400 złotych za możliwość wyszukania Państwa oferty przez polskie firmy w oparciu o słowa kluczowe w języku polskim (oferta promocyjna).
- 800 złotych za możliwość wyszukania Państwa oferty przez firmy w Europie Środkowo-Wschodniej (Estonia, Łotwa, Litwa, Białoruś, Ukraina, Mołdawia, Rosja, Polska) w oparciu o słowa kluczowe w języku angielskim.