O nas

GJC Inter Media jest firmą oferującą specjalistyczne produkty i usługi dla firm z szeroko rozumianej branży reklamowej. Jednym z takich produktów jest wyszukiwarka branży reklamowej forad.pl.

Forad.pl to portal, który skupia bezpośrednich dostawców usług i produktów reklamowych. Użytkownikami portalu są również Agencje Reklamowe Centralnej i Wschodniej Europy, co pozwala dostawcy dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych nabywców. Agencje poszukujące konkretnego produktu mają możliwość wybrania określonych kryteriów w Wyszukiwarce i w ciągu kilku chwil otrzymają wyselekcjonowaną grupę firm posiadających pożądaną przez nich ofertę.

W celu zwiększenia przejrzystości w branży wprowadziliśmy nową opcję, którą jest możliwość wystawiania ocen swoim kontrahentom w Rankingu Firm. Taka wymiana informacji pomiędzy firmami dotyczy ogólnej satysfakcji ze współpracy z dostawcą (Supplier Tpoint) oraz terminowości płatniczej (Finance Tpoint). System ułatwia dokonanie bardziej obiektywnej oceny i podjęcie decyzji o tym z kim rozpocząć współpracę.

Na forad.pl jest także dostępna Baza Firm, która obejmuje ponad 13 000 przedsiębiorstw z branży reklamowej. Jest to ogromne ułatwienie dla Firm, które mogą nie tylko zamieścić swoją ofertę w wyszukiwarce, ale także skontaktować się bezpośrednio z potencjalnymi kontrahentami z kraju i z zagranicy.

Aby uzyskać dostęp do wszystkich oferowanych przez nas narzędzi skontaktuj się z nami